Zavlažovanie

Aký by to bol zázrak, keby váš trávnik vždy vyzeral zeleno a zdravo, aj keď ste sa oň nestarali?

So Smart Home to môže byť realita. Vďaka zavlažovaciemu systému, ktorý je súčasťou inteligentného domu, môžete zabezpečiť optimálne zavlažovanie bez toho, aby ste museli premýšľať o časovom rozvrhu alebo o tom, kedy má pršať.

S meteostanicou zase môžete sledovať aktuálne počasie v reálnom čase a prispôsobiť svoje záhradné aktivity podmienkam vonku.

Smart Home umožňuje úplnú kontrolu nad záhradou aj keď ste mimo domu, takže sa môžete uistiť, že vaše rastliny dostávajú to, čo potrebujú, a tým ušetriť nielen čas, ale aj peniaze na vode a hnojivách.

S Smart Home zavlažovaním a meteostanicou môžete mať krásnu a zdravú záhradu bez toho, aby ste museli investovať príliš veľa svojho času a úsilia.

Zahajte cestu k vášmu vlastnému Smart Domu: Urobte prvý krok ešte dnes!

Vďaka nám je prechod na inteligentný dom veľmi jednoduchý a náš Smart Home systém môže byť nainštalovaný aj do existujúcich domov a bytov bez nutnosti akýchkoľvek stavebných úprav. Celý proces inštalácie Smart Home systému pritom môžeme zhrnúť do 4 jednoduchých krokov.

  • Ponuka - Vyplňte náš kontaktný formulár a získajte cenovú ponuku na mieru. Stačí si vybrať z našich ponúkaných služieb a produktov a my vám zašleme nezáväznú ponuku.
  • Kontakt - Do jedného pracovného dňa od vyplnenia cenovej ponuky Vás budeme kontaktovať a dohodneme si obhliadku.
  • Inštalácia - Náš tím skúsených inštalatérov Vám celý systém nainštaluje a nastaví. V 95% prípadov nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy!
  • Servis - Po inštalácií Vám bude 2 mesiace k dispozícií inštalatér a pomôže Vám prispôsobiť systém Vaším potrebám.