Kamerové bezpečnostné systémy sú moderným a efektívnym spôsobom, ako zabezpečiť váš dom, firmu alebo iný objekt.

S kamerovými systémami môžete mať neustály prehľad o tom, čo sa deje na vašom pozemku, zaznamenávať dôležité udalosti a v prípade potreby reagovať na ne. Kamerové bezpečnostné systémy vám tiež poskytnú dôkazy v prípade krádeže, vandalizmu alebo iného protiprávneho konania.

Kamerové bezpečnostné systémy sa skladajú z jednej alebo viacerých kamer, ktoré sú pripojené k záznamovému zariadeniu, napríklad NVR (Network Video Recorder) alebo DVR (Digital Video Recorder). Kamery môžu byť pripojené káblovým alebo bezdrôtovým spôsobom, podľa vašich preferencií a možností. Kamery môžu byť tiež vnútorné alebo vonkajšie, s rôznymi funkciami, ako je nočné videnie, detekcia pohybu, detekcia tváre, obojsmerný zvuk a ďalšie.

Kamerové bezpečnostné systémy vám umožňujú sledovať obraz z kamer na vašom počítači, tablete alebo smartfóne pomocou špeciálnej aplikácie. Môžete si nastaviť rôzne parametre záznamu, ako je čas, dĺžka, rozlíšenie a kvalita. Môžete tiež nastaviť upozornenia na vašom telefóne alebo e-maile v prípade detekcie pohybu alebo zvuku. Záznamy z kamer sa ukladajú na pevný disk alebo pamäťovú kartu v záznamovom zariadení, prípadne na cloudovú platformu.

Kamerové bezpečnostné systémy sú dostupné v rôznych cenových reláciách a ponúkajú rôzne možnosti a funkcie. Pri výbere kamerového systému by ste mali brať do úvahy vaše potreby, rozpočet a podmienky. Môžete si vybrať hotový set kamier a záznamového zariadenia alebo si zostaviť svoj vlastný systém podľa vašich požiadaviek.

Ak hľadáte spoľahlivý a kvalitný kamerový bezpečnostný systém za dobrú cenu, odporúčame vám využiť náš kontaktný formulár, na základe ktorého, sa vám ozvú naši špecialisti a navrhnú vám ideálne riešenie pre vás z našej širokej ponuku kamerových systémov od renomovaných výrobcov. Naši technici vám tiež poskytnú odborné poradenstvo a servis pri inštalácii a používaní kamerových systémov.

Kamerové bezpečnostné systémy sú investíciou do vášho bezpečia a pokoja. Nechajte si ich nainštalovať ešte dnes spolu so zabepečovacím systémom od firmy AJAX a vaša ochrana majetku bude kompletná. Váš doma Váš hrad.

Zahajte cestu k vášmu vlastnému Smart Domu: Urobte prvý krok ešte dnes!

Vďaka nám je prechod na inteligentný dom veľmi jednoduchý a náš Smart Home systém môže byť nainštalovaný aj do existujúcich domov a bytov bez nutnosti akýchkoľvek stavebných úprav. Celý proces inštalácie Smart Home systému pritom môžeme zhrnúť do 4 jednoduchých krokov.

  • Ponuka - Vyplňte náš kontaktný formulár a získajte cenovú ponuku na mieru. Stačí si vybrať z našich ponúkaných služieb a produktov a my vám zašleme nezáväznú ponuku.
  • Kontakt - Do jedného pracovného dňa od vyplnenia cenovej ponuky Vás budeme kontaktovať a dohodneme si obhliadku.
  • Inštalácia - Náš tím skúsených inštalatérov Vám celý systém nainštaluje a nastaví. V 95% prípadov nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy!
  • Servis - Po inštalácií Vám bude 2 mesiace k dispozícií inštalatér a pomôže Vám prispôsobiť systém Vaším potrebám.